Дитячий стіл-трансформер зі стільчиком Lumpurini Venera. Столик для творчості, з конструктором та мольбертом
- Немає в наявності
- Код: YYD431









- +380 (800) 33-93-07
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 19:00 Вівторок 10:00 - 19:00 Середа 10:00 - 19:00 Четвер 10:00 - 19:00 Пʼятниця 10:00 - 19:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Львів
- +380 (800) 33-93-07+380 (800) 33-93-07Кочарян КарінаДоставка товару здійснюється зі Львова у будь-яке місто України, Львів, Україна+380638552862+380638552862
Venera
Мультифункціональний столик для творчості
✓ Мольберт
✓ Стіл для конструктора
✓ Пісочниця
✓ Книжкова поличка

Столик для творчості з мольбертом
• Стільниця з заглибленням + двостороння дошка
• З одного боку – магнітна дошка для малювання маркерами "Пиши-Стирай" і занять з магнітами
• З іншого – суцільна основа для конструктора лего
• Знімна дошка фіксується на стільниці за допомогою защіпок і знімається повністю для гри в пісочниці
Книжкова поличка Монтессорі
На звороті ігрової дошки на основі столика розташована поличка, в якій можна зберігати іграшки або дитячі книжечки.
• Зручна низька полиця за методом Монтесорі дозволяє дитині самотужки діставати книжечки і розглядати їх
• Доступність книжечок розвиває цікавість і любов до читання


Дитячий столик зі стільчиком
• Граємо сидячи – бережемо зір і формуємо поставу змалечку
• Малювання, конструювання та будь-яка діяльність сидячи – це не лише зручно, але й корисно
• Гра за столиком і стільчиком забезпечує правильний кут зору
• Ергономічний стільчик зі спинкою формує здорову поставу
Стіл-трансформер для дитини
Розташовуйте робочу поверхню під потрібним кутом нахилу і зафіксуйте защіпками
Пластиковий столик і стільчик для дитини
Якісні матеріали, продумана конструкція
Пластик HDPE
Екологічно чистий, без шкідливих домішок і запаху, простий у догляді, естетичний на вигляд
Компактний
У складеному вигляді столик не займає багато місця – зручно транспортувати і зберігати
Проста збірка
Столик зі стільчиком збираються за 30 хвилин (кріплення, викрутка та інструкція в комплекті)
Дитячий столик з конструктором
У декілька рухів столик перетворюється на мольберт

Водяний столик-пісочниця
Ігри з піском та водою розвивають дрібну моторику і тактильну чутливість, стабілізують емоційний стан дитини

Дитячий стіл-трансформер для творчості
Проста і надійна трансформація зі столика в мольберт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lumpurini |
| Країна виробник | Китай |
| Вид столу за своїм призначенням | універсальний |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Кількість місць | 1 |
| Кількість столів у групі | 1 шт. |
| Тип | Стіл |
| Габаритні розміри столу | |
| Глибина | 700 мм |
| Висота | 560 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 500 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | пластик |
| Фасади | пластик |
| Декоративні елементи | пластик |
| Комплектація | |
| Магнітна дошка | Так |
| Стільчик | 1 шт. |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Так |
| Трансформація столу в мольберт | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | Стіл 90(без кишень 70) × 70 × 57 см; стілець 49 × 40 × 38 см |
| Комплектація | Інструкція, наклейки, пластикові болтики для збирання |
| Матеріал | Пластик |
| Вік | 5 років; 3 роки; 1 рік; 2 роки; 4 роки |
| Особливості | З дошкою для малювання; Зі стільцем |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Призначення | Для малювання; Універсальні; Ігрові |
| Висота в упаковці (см) | 65 |
| Глибина в упаковці (см) | 30 |
| Ширина в упаковці (см) | 70 |
| Форма | Квадратні |
| Кількість в упаковці, шт. | 1 |
| Кількість одиниць | 1 |
| Форма стільниці | квадратна |

