Стільчик для годування, гойдалка-шезлонг дитячий Lumpurini Maglorio 3-в-1
- Немає в наявності
- Код: S-700










- +380 (800) 33-93-07
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 19:00 Вівторок 10:00 - 19:00 Середа 10:00 - 19:00 Четвер 10:00 - 19:00 Пʼятниця 10:00 - 19:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Львів
- +380 (800) 33-93-07+380 (800) 33-93-07Кочарян КарінаДоставка товару здійснюється зі Львова у будь-яке місто України, Львів, Україна+380638552862+380638552862
Maglorio
Багатофункціональний стілець для годування 3-в-1
Стільчик для годування, шезлонг для немовляти та гойдалка
Дитячий стільчик-гойдалка для годування
Змінюється під потреби дитини від народження
Шезлонг для новонароджених
Дитячий лежак-гойдалка від народження
Крісло-гойдалка
Підходить для дітей віком 0-2 років, витримує навантаження до 15 кг
Стільчик для годування
Підходить для дітей віком від 6 місяців, витримує навантаження до 30 кг
Стільчик-трансформер для годування з функцією гойдалки
Ідеальне рішення для годування, відпочинку та гри протягом дня
8 варіантів висоти
Стілець легко підлаштовується під висоту обіднього столу
3 позиції підніжки
Для ще більшої зручності під час годувань та відпочинку
Знімні колеса з гальмами
Стілець легко пересувається та надійно фіксується на місці
6 позицій спинки
Для комфортного положення тіла малюка під час їжі, дозвілля, сну
5 позицій столика
Дає можливість регулювати простір для сидіння у міру зростання малюка
Система ременів безпеки
5-точкові ремені потурбуються про безпеку малечі та ваш спокій

Дитячий стілець –комфорт для малюка, спокій для батьків
Замінить одразу декілька предметів дитячих меблів. Він потурбується про комфорт та безпеку малюка під час годуваня, дозвілля та сну, даруючи батькам можливість відволіктися на власні справи або трохи перепочити.
Зверніть увагу: Шезлонг-гойдалка не призначений для тривалого сну
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lumpurini |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Стільчик-трансформер |
| Опори стільчика | коліщата |
| Комплектація столиком-підносом | Так |
| Рівні регулювання висоти сидіння | 8 |
| Положення нахилу спинки | 6 |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Можливість використання в якості автомобільного крісла | Ні |
| Колір | Бежевий |
| Вид аксесуара | Піднос, Ремені безпеки |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Комплектація | |
| Анатомічна вставка для розділення ніг | Так |
| Знімна накладка на сидіння для новонароджених | Так |
| Кошик для речей | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Так |
| Регульована підніжка | Ні |
| Знімний чохол | Сидіння |
| Знімний столик-піднос | Так |
| Можливість регулювання положення столика | Так |
| Поглиблення для посуду у стільниці | Так |
| Механізм гойдання | Ні |
| Контроль гойдання таймером | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Габаритні розміри стільчика в розкладеному вигляді | |
| Ширина | 590 мм |
| Глибина | 760 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 980 мм |
| Вага стільчика | 6.5 кг |
| Розміри стільчика в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 780 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Анатомічна вставка для поділу ніг | Так |
| Поглиблення для посуду в стільниці | Так |


