Стіл та стілець трансформери для дітей від 1 до 8 років Lumpurini Dafne Uno. Дитяча парта і стільчик
- Немає в наявності
- Код: YY2023-01C









- +380 (800) 33-93-07
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 19:00 Вівторок 10:00 - 19:00 Середа 10:00 - 19:00 Четвер 10:00 - 19:00 Пʼятниця 10:00 - 19:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Львів
- +380 (800) 33-93-07+380 (800) 33-93-07Кочарян КарінаДоставка товару здійснюється зі Львова у будь-яке місто України, Львів, Україна+380638552862+380638552862
Столик і стілець Dafne ростуть разом з дитиною
Маленький столик чи парта, стільчик чи табурет, диванчик чи поличка – трансформуйте як завгодно!
Універсальний столик для малюка, щоб їсти, гратись, малювати, навчатись
Парта для навчання та творчості
з вищою стільницею і бортиками
Переверніть парту і отримаєте
дитячий диванчик
Столик з двома стільчиками
може стати навіть поличкою
Стільчик зі спинкою
і низеньким сидінням
Стільчик зі спинкою
і вищим сидінням
Табурет для мами
або старшої дитини
Стільчик і другий стільчик
в якості маленького столика
Дитячий стіл і стілець трансформери
Dafne UNO – столик з одним стільчиком


Дитячий стіл для двох дітей
Dafne DUE – столик з двома стільчиками


Дитячий столик зі стільчиком для занять і годування
Продуманий до дрібниць і 100% надійний
Міцна конструкція
Стійки і стільниці товщиною 4 см витримують високе навантаження, зносостійкі та довговічні
Пластик HDPE
Екологічно чистий, без шкідливих домішок і запаху, простий у догляді, естетичний на вигляд
Проста збірка
Столик зі стільчиком збираються за 20 хвилин (кріплення, викрутка та інструкція в комплекті)
Парта з бортиком
Зручно розташовувати книжки, канц.приладдя не падає донизу, дитина зосереджено займається і не відволікається
Безпечний дизайн
Усі кути та краї меблів мають округлу форму задля комфорту та безпеки дитини
Стійкі дитячі меблі
Столик і стільчик надійно стоять на підлозі – дитина їх не розхитає і не перекинеться
Зростаючий стіл і стілець для малюка
Стіл та стільчик Dafne для малечі від 1 року до молодшої школи


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lumpurini |
| Країна виробник | Китай |
| Тип комплекту | стандартний набір |
| Кількість предметів | 2 |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Білий |
| Тип столу за своїм призначенням | універсальний |
| Склад комплекту | |
| Стіл письмовий | 1 шт. |
| Стільчик | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | пластик |
| Стільниця столу | пластик |
| Ніжки | пластик |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 530 мм |
| Висота столу | 410 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Столи-трансформери |
| Розміри | Стіл: 67 × 41 × 53 см; стільчик 33 × 30 × 29 см |
| Комплектація | Стіл, стілець, пластикові болтики, пластикова/"викрутка/", інструкція |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Зі стільцем, З регулюванням висоти |
| Призначення | Для малювання, продовження занять, Універсальні, Ігрові |
| Висота в упаковці (см) | 18,5 |
| Глибина в упаковці (см) | 59 |
| Ширина в упаковці (см) | 72,5 |
| Форма | Прямокутні |
| Стать дитини | Дівчинка, Кульчик |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | пластик |
| Опори | пластик |


