Шкаф в детскую Lumpurini Ludovica, пластиковый органайзер с полочками, контейнерами для игрушек и вешалкой
- Нет в наличии
- Код: YYSC2282-3








- +380 (800) 33-93-07
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 19:00 Вторник 10:00 - 19:00 Среда 10:00 - 19:00 Четверг 10:00 - 19:00 Пятница 10:00 - 19:00 Суббота 10:00 - 16:00 Воскресенье 10:00 - 16:00 * Время указано для региона: Украина, Львов
- +380 (800) 33-93-07+380 (800) 33-93-07Кочарян КарінаДоставка товара осуществляется со Львова в любой город Украины, Львов, Украина+380638552862+380638552862
Універсальний стелаж
в дитячу кімнату
Lumpurini Ludovica
Усе на своєму місці – книги, іграшки та одяг
дитячий стелаж з контейнерами
Три місткі секції для усіх дитячих речей



Дитячий стелаж для зберігання іграшок та речей
Цей стелаж спонукатиме малечу самостійно підтримувати порядок в своїх речах. Дитина без проблем дотягнеться до своїх іграшок, а книжкова полиця за принципом Монтессорі дозволить легко обрати собі книжечку і повернути її на місце після розглядання.
Стелаж за принципом Монтесорі розвиває самостійність та організованість. Дитячий дизайн органайзера перетворює процес прибирання на захопливу гру, а зручний доступ до книжок сприяє розвитку інтересу до читання та навчання.
ОРГАНАЙЗЕР для іграшок та дитячих речей
Зручний, практичний, довговічний
Стійка конструкція
Стелаж сконструйований з думкою про безпеку дитини так, щоб його неможливо було перекинути на себе
Металеві рейки
Контейнери надійно розташовуються на міцних рейках, що не погнуться і не зламаються
Легка збірка
Легко і надійно збирається без додаткових інструментів (кріплення, викрутка та інструкція в комплекті)
Безпечний матеріал
Харчовий пластик HDPE – міцний, витривалий, без запаху і шкідливих домішок. Естетичний на вигляд і простий в догляді.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Шкаф |
| Форма шкафа | модульный, прямой |
| Форма стеллажа | прямой, модульный |
| Количество выдвижных ящиков | 10 шт |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Количество внешних полок | 3 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Производитель | Lumpurini |
| Материал изготовления | |
| Корпус | пластик |
| Габаритные размеры стеллажа | |
| Ширина стеллажа | 182 мм |
| Глубина стеллажа | 100 мм |
| Высота стеллажа | 31 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Размеры | 159 x 35 x 92 см |
| Материал | HDPE пластик |
| Возраст | 5 лет; 3 года; 2.5 года; 1.5 года; 3.5 года; 1 год; 2 года; 4 года |
| Цвет | Белый |
| Особенности | С реей для вешалок |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Вес в упаковке, кг | 15 |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Назначение | Для игрушек; Для книг; Для обуви |
| Высота в упаковке (см) | 122 |
| Глубина в упаковке (см) | 55 |
| Ширина в упаковке (см) | 179 |
| Вес в упаковке | 15000 |
| Количество в упаковке, шт | 1 |
| Количество единиц | 1 |
| Пол ребенка | Девочка; Мальчик |

