Мобильный стеллаж для детских книг и принадлежностей Lumpurini Edgarda. Передвижной органайзер в детскую
- Готово к отправке
- Код: YYSC2301








- +380 (800) 33-93-07
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 19:00 Вторник 10:00 - 19:00 Среда 10:00 - 19:00 Четверг 10:00 - 19:00 Пятница 10:00 - 19:00 Суббота 10:00 - 16:00 Воскресенье 10:00 - 16:00 * Время указано для региона: Украина, Львов
- +380 (800) 33-93-07+380 (800) 33-93-07Кочарян КарінаДоставка товара осуществляется со Львова в любой город Украины, Львов, Украина+380638552862+380638552862
Великий органайзер
для книжок і канцелярії
Lumpurini Edgarda
Зручне та компактне рішення для зберігання дитячих речей

стелаж для дитячих книг, канцелярського приладдя
Пересувний органайзер для шкільного приладдя
Велика місткість
Нижній ярус оснащений глибоким та містким контейнером
Посилена основа
Завдяки стійкій конструкції стелаж можна легко переміщати по кімнаті без ризику перекидання. Органайзер має функцію фіксації коліщаток
Безпечний матеріал
Харчовий пластик HDPE – міцний, витривалий, без запаху і шкідливих домішок
Компактний дизайн
Дозволяє зручно розмістити стелаж у будь-якому куточку кімнати, зберігаючи порядок і не займаючи багато місця

Книжкова полиця Монтессорі
Завдяки універсальному органайзеру для книг та шкільного приладдя ваша дитина матиме особистий простір для зберігання книг, канцелярії, матеріалів для творчості та інших речей. Три відсіки дозволяють зручно розміщувати книги різних форматів — від великих казок до розмальовок і енциклопедій.
- Усі книги розташовуються за принципом Монтессорі, коли дитина бачить обкладинку, та може самостійно обирати яку хоче саме зараз.
Це не лише вчить цінувати власні речі, а й розвиває самостійність та організованість. Яскравий дизайн органайзера перетворює процес прибирання на захопливу гру, а зручний доступ до книжок сприяє розвитку інтересу до читання та навчання
дитяча полиця для книжок та іграшок
Привчає дитину підтримувати порядок легко та з задоволенням


| Основные | |
|---|---|
| Тип | Стеллаж |
| Форма шкафа | прямой |
| Форма стеллажа | прямой |
| Количество внутренних полок | 5 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Бежевый |
| Производитель | Lumpurini |
| Материал изготовления | |
| Корпус | пластик |
| Габаритные размеры стеллажа | |
| Ширина стеллажа | 48 мм |
| Глубина стеллажа | 26 мм |
| Высота стеллажа | 83 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Количество колесиков | 4 шт |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Да |


