Аромадифузор с увлажнителем воздуха 3-в-1 Doctor-101 Neroli. Увлажнитель воздуха с ночником и диммированием
- Нет в наличии
- Код: XDSS-002-02












- +380 (800) 33-93-07
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 19:00 Вторник 10:00 - 19:00 Среда 10:00 - 19:00 Четверг 10:00 - 19:00 Пятница 10:00 - 19:00 Суббота 10:00 - 16:00 Воскресенье 10:00 - 16:00 * Время указано для региона: Украина, Львов
- +380 (800) 33-93-07+380 (800) 33-93-07Кочарян КарінаДоставка товара осуществляется со Львова в любой город Украины, Львов, Украина+380638552862+380638552862
Аромадифузор
Doctor-101 Neroli
з пультом ДК
Сприяє розслабленню, впевненості та гармонії, наповнюючи ароматом ваш офіс, приватний кабінет, салон, зал для йоги, спальню чи дитячу кімнату

Аромадифузор з ультразвуковим зволожувачем
4 ключові переваги, які зроблять ваш простір затишним
Зволоження повітря
Зволожувач повітря повільно підвищує рівень вологості повітря та забезпечуючи чисте та здорове середовище
Нічник
Випромінює м'яке, розслаблююче світло, яке створює спокійну атмосферу для комфортного відпочинку
Кольорове підсвічування
Забезпечує м'яке освітлення з 7 кольорами підсвітки та функцією регулювання яскравості світла
USB зарядка
Підтримує живлення від USB, павербанка, комп'ютера чи ноутбука, споживаючи мінімум енергії, що робить його ідеальним для використання вдома, в офісі чи в дорозі
Аромадифузор для дому
Ароматерапія розслаблює, оздоровлює, допомагає зняти напругу після важкого робочого дня. Натисніть кнопку на панелі керування та ароматичний розчин почне насичувати середовище


Безшумний зволожувач-аромадифузор
Аромадифузор пможна вмикати на ніч, встановивши таймер на 2 або 4 години. Прилад працює безшумно, а підсвітка створює приємну та невимушену атмосферу
Стильний, компактний та портативний освіжувач повітря
Надзвичайно зручно брати із собою куди завгодно — в дорогу, на роботу в офіс або навіть в автомобіль. Його компактний розмір дозволяє легко створювати приємну атмосферу там, де це найбільше потрібно: у будь-якому місці, від офісного столу до автомобіля.
Підходить для приміщень площею до 15 м²

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Doctor 101 |
| Страна производитель | Китай |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Цвет корпуса | Белый |
| Вес | 0.35 г |
| Материал | Пластик |
| Тип установки оборудования | Свободный |
| Вид оборудования | Жидкостный ароматизатор |
| Объем | 300.0 |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 85 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Длина | 130 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип управления | Механическое |
| Гарантийный срок | 12 |
| Глубина | 130 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип | Увлажнитель |
| Размеры | 13 x 8.5 см |
| Тип установки | Настольный |
| Индикатор работы | Да |
| Автоотключение при отсутствии воды | Да |
| Тип увлажнителя | Ультразвуковой |
| Применение прибора | Для дома, квартиры, Для детской комнаты, Для людей, страдающих аллергией, Для офисов и других коммерческих объектов |
| Подсветка | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Вес в упаковке, кг | 0.35 |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Объем резервуара для воды | 0.3 л |
| Ароматизация | Да |
| Высота в упаковке (см) | 8.5 |
| Глубина в упаковке (см) | 13 |
| Ширина в упаковке (см) | 13 |
| Вес в упаковке | 350 г |
| Количество в упаковке, шт | 1 |
| Количество единиц | 1 |


