Дитячий стіл-трансформер із двома стільчиками Lumpurini Saturno. Столик для творчості
- Немає в наявності
- Код: YYD433










- +380 (800) 33-93-07
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 19:00 Вівторок 10:00 - 19:00 Середа 10:00 - 19:00 Четвер 10:00 - 19:00 Пʼятниця 10:00 - 19:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Львів
- +380 (800) 33-93-07+380 (800) 33-93-07Кочарян КарінаДоставка товару здійснюється зі Львова у будь-яке місто України, Львів, Україна+380638552862+380638552862
Saturno
Стіл-трансформер
для двох діток
✓ Парта
✓ Стіл для конструктора
✓ Мольберт
✓ Два стільчика
Розвивальний столик і стільчики для дітей
Три-в-одному: письмовий стіл, мольберт, ігровий столик
Письмовий стіл
Розміри столика дозволяють зручно розташуватись за ним двом діткам одночасно поруч один з одним або навпроти
Мольберт
Зйомна стільниця з магнітною дошкою зсередини ставиться вертикально для малювання та ігор з магнітами
Столик з конструктором
Під верхньою стільницею розташована ніша із базовою пластиною лего по всій площині
Космічний столик для творчості зі стільчиками
• Універсальна парта для навчання та творчості, за якою зручно розташуються двоє дітей – поруч один з одним або навпроти.
• Великий стіл шириною понад 1 метр дозволяє втілити будь-які творчі задуми дитини
• Основа для конструктора розташовується в ніші, завдяки чому конструктор можна в ній зберігати
• Масивна основа і міцні боковини, надійне кріплення мольберта, плавні округлі кути та краї – безпека дитини на першому місці


Стіл-трансформер 3-в-1
Стіл-трансформер Saturno має подвійну стільницю:
• Основа для конструктора на нижньому рівні
• Двостороння верхня частина слугує поверхнею стола з одного боку і мольбертом з іншого
• Мольберт можна встановити у вертикальне положення
• Під час ігор з конструктором верхню частину столика можна сховати у спеціальну нішу внизу
Дитячий мольберт дошка для малювання
Два положення мольберта: для малювання стоячи і сидячи


Столик в дитячу кімнату
Якісні матеріали, продумана конструкція
Проста збірка
Столик зі стільчиком збираються за 30 хвилин без додаткових інструментів (кріплення, викрутка та інструкція в комплекті)
Велика магнітна дошка
Для малювання маркерами, розвивальних занять та навчання, складання магнітних пазлів
Стійка конструкція
Масивна основа забезпечує 100% стійкість – стіл міцно стоїть на підлозі, не совається і не хитається
Пластик HDPE
Екологічно чистий, без шкідливих домішок і запаху, простий у догляді, естетичний на вигляд
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lumpurini |
| Країна виробник | Китай |
| Вид столу за своїм призначенням | для творчості |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Кількість місць | 2 |
| Кількість столів у групі | 1 шт. |
| Тип | Стіл |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1080 мм |
| Глибина | 700 мм |
| Висота | 670 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | пластик |
| Фасади | пластик |
| Декоративні елементи | пластик |
| Комплектація | |
| Магнітна дошка | Так |
| Стільчик | 2 шт. |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Так |
| Трансформація столу в мольберт | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | Стіл: 107×70×67 см; стільчик 42×36×47 см |
| Комплектація | Інструкція, наклейки, пластикові болтики для збирання. викрутка |
| Матеріал | Пластик |
| Вік | 5 років; 3 роки; 1 рік; 2 роки; 4 роки |
| Особливості | З дошкою для малювання; З двома стільцями |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Вага в упаковці, кг | 11.5 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Призначення | Для малювання; Для занять; Універсальні; Ігрові |
| Форма | Прямокутні |
| Кількість в упаковці, шт. | 1 |
| Кількість одиниць | 1 |

