Детский органайзер для игрушек Lumpurini Dragos L на 12 контейнеров. Четыреярусный стеллаж в детскую комнату
- Нет в наличии
- Код: KYHG7132










- +380 (800) 33-93-07
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 19:00 Вторник 10:00 - 19:00 Среда 10:00 - 19:00 Четверг 10:00 - 19:00 Пятница 10:00 - 19:00 Суббота 10:00 - 16:00 Воскресенье 10:00 - 16:00 * Время указано для региона: Украина, Львов
- +380 (800) 33-93-07+380 (800) 33-93-07Кочарян КарінаДоставка товара осуществляется со Львова в любой город Украины, Львов, Украина+380638552862+380638552862
Без гострих кутів. Безпечний пластик. Велика місткість.
ДИТЯЧИЙ СТЕЛАЖ ДЛЯ ІГРАШОК
Перетворить прибирання на гру!
Чотирьохярусний органайзер в дитячу кімнату
Спроектований та виготовлений з урахуванням повсякденних потреб дитини
Безпечний для дитини
Стелаж вирізняється стійкою конструкцією, відсутністю гострих кутів та виготовляється з безпечних та екологічних матеріалів, що гарантує безпеку вашої дитини під час користування
Велика місткість
На чотирьох ярусах розміщені 12 контейнерів різного розміру, розміщуйте різні дитячі речі: іграшки, блоки для будівництва, пазли, плюшові іграшки і інші речі
Міцна конструкція
Кожен ярус органайзера здатний витримувати до 35 кг завдяки надійному поєднанню пластмаси та металевих ребер жорсткості
Простий в обслуговуванні
Органайзер легко чиститься, а завдяки своїй витривалості прослужить довгі роки, зберігаючи товарний вигляд
Яскравий дитячий органайзер на 12 контейнерів
Він має досить компактні розміри, але в той же час дуже місткий, завдяки тому, що кожна його деталь продумана до дрібниць. На 4-х ярусах вміщається 12 контейнерів різного розміру: 8 контейнерів середнього розміру та 4 великих контейнери. Ваше чадо зможе розмістити всі необхідні речі, а яскравий колір прикрасить дитячу та прийдеться довподоби малюку.
Стелаж виготовлений з сертифікованого та нетоксичного матеріалу PP (пропілен), що не містить бісфенолу А, не має запаху та є повністю безпечний для дитини.


Дитячий стелаж з контейнерами
Дитячий стелаж для іграшок перетворить прибирання у справжню гру! Цей стелаж не лише забезпечить максимальний порядок у дитячій кімнаті, але й стане незамінним помічником у організації усіх дитячих речей. Кожна деталь цього стелажа продумана з урахуванням максимальної функціональності і зручності, щоб кожне щоденне прибирання стало приємним та легким заняттям.
Дозвольте дитині насолоджуватися своїм простором, а ви зможете спостерігати, як він навчається бути охайним і організованим.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Стеллаж |
| Форма шкафа | прямой |
| Форма стеллажа | прямой |
| Производитель | Lumpurini |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Материал изготовления | |
| Корпус | пластик |
| Фасады | пластик |
| Габаритные размеры стеллажа | |
| Ширина стеллажа | 855 мм |
| Глубина стеллажа | 330 мм |
| Высота стеллажа | 850 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип опор | Ножки |
| Комплектация | |
| Антресоль | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Размеры | 85 x 85.5 x 33 см |
| Комплектация | Детский органайзер, упаковка |
| Материал | Пластик |
| Возраст | 9 месяцев; 11 месяцев; 2.5 года; 6 лет; 1.5 года; 1 год; 4 года; 10 месяцев; 15 месяцев; 2 месяца; 3 месяца; 5 месяцев; 5 лет; 7 месяцев; 3 года; 8 месяцев; 2 года |
| Цвет | Бирюзовый |
| Особенности | Без острых углов; 12 ящиков |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Вес в упаковке, кг | 5.65 |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Назначение | Для игрушек; Для одежды; Для книг |
| Высота в упаковке (см) | 88 |
| Глубина в упаковке (см) | 24.5 |
| Ширина в упаковке (см) | 34 |
| Дополнительные характеристики | - Безопасный и экологичный материал без запаха (пропилен); - Без острых углов; - Размер ящиков: маленький 19 x 29 x 12 см, большой 29 х 38.5 х 12 см |
| Вес в упаковке | 5.65 кг |
| Пол ребенка | Девочка; Мальчик |
| Выдвижные ящики | Нет |


