Складной 5-ярусный металлический стеллаж на колесиках. Открытая складная полка-органайзер на кухню
- Нет в наличии
- Код: SMT-5410














- +380 (800) 33-93-07
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 19:00 Вторник 10:00 - 19:00 Среда 10:00 - 19:00 Четверг 10:00 - 19:00 Пятница 10:00 - 19:00 Суббота 10:00 - 16:00 Воскресенье 10:00 - 16:00 * Время указано для региона: Украина, Львов
- +380 (800) 33-93-07+380 (800) 33-93-07Кочарян КарінаДоставка товара осуществляется со Львова в любой город Украины, Львов, Украина+380638552862+380638552862
Складний 5-ярусний металевий стелаж на коліщатках
Допоможе вам ефективно організувати простір вдома, офісі або в гаражі.
Чорний металевий стелаж доповнить ваш інтер’єр, завдяки своєму сучасному та стильному зовнішньому вигляду. Організуйте ваш простір зручно та ефективно!
Вантажопідйомність. В складеному вигляді стелаж займає мінімум місця 161 x 40 x 10 см. Кожен ярус має вантажопідйомність 35 кг, стелаж витримує 175 кг навантаження.
Мобільний стелаж. Наявність коліщат, що обертаються на 360° та мають фіксацію.
Міцна конструкція. Каркас стелажа зроблений з міцного металу, посилена металева опора і трикутна скоба забезпечують його стійкість та довговічність.
Швидка збірка. Проста конструкція, яка збирається за лічені хвилини.
Якісне покриття. Стелаж не боїться корозії і підходить для приміщень з підвищеною вологістю. Можна використовувати для для житлових і нежитлових приміщень, таких як: будинок, квартира, офіс, ванна кімната, балкон та інші.
Продумана конструкція. Висота полиці від підлоги 10 см, що не заважає при прибиранні.
Переваги
Міцна конструкція
Система затиску зробить стелаж стійким та надійним
Довговічне покриття
Завдяки порошковій фарбі, покриття є стійким до іржі, механічних ушкоджень
Коліщатка
4 коліщатка, які обертаються на 360° Переміщуйте стелаж без зусиль
Бездоганна конструкція
Завдяки легкій конструкції Ви зможете зібрати стелаж за хвилину
Швидка збірка
Забудьте про складнощі зі збіркою! Не потрібно перейматись про складання, збирання та інструменти.
Для встановлення стелажу вам потрібно встановити виріб на рівну поверхню та розкласти його.
Чому варто придбати стелаж-органайзер
Розмір та ємність
5 ярусів, кожен з яких має розмір 71 x 34 x 33 (ДxШxВ)
Легкий процес збірки
Збірка стелажу займає одну хвилину часу та не потребує інструментів
Міцна конструкція
Органайзер виготовлений із міцного металу, що витримує 35 кг на одну полицю та максимальна вага на всіх ярусах 175 кг
Мобільний стелаж
Стелаж-органайзер має 4 коліщатка для зручності переміщення, а також можливість заблокувати їх
Стильний та сучасний дизайн
Металевий стелаж доповнить ваш інтер'єр завдяки своєму сучасному та стильному зовнішньому вигляду
Довговічність
Поєднання якісного металу та порошкового фарбування робить покриття довговічним: стійким до подряпин, іржі та механічних пошкоджень
Організуйте свій простір
Складний 5-ярусний металевий стелаж на коліщатках прикрасить ваш інтер’єр та забезпечить зручність зберігання ваших речей
Складний багатоярусний стелаж-органайзер на коліщатках буде ідеальним рішенням для ефективної організації простору в кімнаті, офісі, кухні, балконі або підвалі. Місткі полички гарно підійдуть для зберігання книжок, посуду, інструментів та інших речей.
Завдяки багатофункціональному органайзеру ви звільните місце на столах, що дасть вам більше простору для роботи чи відпочинку.
За потреби ви зможете скласти стелаж та поставити осторонь, конструкція майже не займає місця.
Найкращі місця для стелажу
Гостинна кімната
Спальня
Кабінет
Кухня
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Doctor 101 |
| Цвет | Черный |
| Материал полок | Металл |
| Габаритные размеры | |
| Ширина стеллажа | 720 мм |
| Глубина стеллажа | 380 мм |
| Высота стеллажа | 1600 мм |
| Материал изготовления | |
| Материал задней стенки | Металл |
| Материал полки | металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Стеллаж |
| Вид | Стеллажи |
| Гарантия | 3 месяца |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Вес (кг) | 8.06 |
| Ширина, см | 72 |
| Вес в упаковке | 8 |
| Количество в упаковке, шт | 1 |
| Материал каркаса | металл |
| Глубина, см | 38 |
| Высота, см | 160 |
| Цвет полок | Черный |
| Наличие роликов | Да |
| Цвет каркаса | Черный |
| Количество полок | 5 |
| Максимальная нагрузка на одну полку | 35 кг |
| Вариант установки | Напольный |
| Максимальная нагрузка на всю конструкцию | 175 кг |
| Вид стеллажа | Стеллаж островной (двухсторонний) |
| Тип полок | Прямые |
| Назначение стеллажа | Для непродовольственных товаров, Для продовольственных товаров, Универсальный, Для бытовой химии, Для одежды, Для обуви, Для галантереи, Для игрушек, Для спорттоваров, Для парфюмерии, Для косметики, Для электробытовых приборов |
| Способ выкладки товара | На полках |

