Кувшин генератор водородной и магнитной воды Doctor-101 Bianko с мембраной DuPont (США)
- Готово к отправке
- Код: H3













- +380 (800) 33-93-07
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 19:00 Вторник 10:00 - 19:00 Среда 10:00 - 19:00 Четверг 10:00 - 19:00 Пятница 10:00 - 19:00 Суббота 10:00 - 16:00 Воскресенье 10:00 - 16:00 * Время указано для региона: Украина, Львов
- +380 (800) 33-93-07+380 (800) 33-93-07Кочарян КарінаДоставка товара осуществляется со Львова в любой город Украины, Львов, Украина+380638552862+380638552862

Глечик водневої і магнітної води Bianko
- Генерація водневої води: два режими насичення воднем тривалістю 8 і 13 хвилин.
- Мембрана з титану та платини
- Об'єм для сім'ї або офісу: об'єм глечика в 1,6 літра ідеально підходить для використання вдома та в офісному середовищі, задовольняючи потреби всієї родини або колективу.
- Магнітна вода: додатковий режим магнітної води насичує воду киснем за 10 хвилин, покращуючи її молекулярну структуру, смак і корисні властивості.
- Самоочищення: Прилад за одну хвилину очищає системи, що полегшує обслуговування та продовжує термін експлуатації.
- Для будь-якого типу питної води: Вбудований водяний фільтр дає змогу користувачам використовувати глечик із будь-яким типом питної води, включно з бутированою, очищеною фільтрами або мінеральною водою.

Титанова мембрана вкрита платиною. 1000 PPB – концентрація чистого водню

Змінний кальцій-сульфітний фільтр повністю усуває з води хлор та інші шкідливі домішки

Харчовий пластик BPA-free. Зручна та довговічна конструкція зі стаціонарною базою

Воднева вода для здоров’я родини і колективу
Водневий генератор Bianko всього за 8/13 хвилин зробить значно кориснішою вашу звичайну питну воду. За допомогою електролізу вода насичується молекулами водню H2, що є потужним антиоксидантом. Водень природним чином усуває вільні радикали, що руйнують клітини організму і тим самим спричиняють хвороби та старіння.
Ефект від вживання водневої води незрівнянно вищий за вживання овочів та фруктів, які також містять антиоксиданти, але в значно меншій кількості. Так, до прикладу, одне яблуко містить у 500 разів менше антиоксидантів, ніж склянка водневої води.
Водень нейтралізує вільні радикали без жодних побічних ефектів. З’єднуючись з гексогеном (найпоширеніший і найпотужніший вільний радикал в організмі) водень утворює звичайну молекулу води.
Пиття H2 води позитивно впливає на самопочуття і ваш зовнішній вигляд:
- покращує засвоєння поживних речовин, вітамінів та мікроелементів
- пришвидшує метаболізм
- захищає імунну систему
- запобігає розвитку хронічних захворювань
- уповільнює старіння, покращує стан шкіри і волосся зсередини

Магнітна вода — насичення води киснем
Здавна відомо, що намагнічування води покращує її молекулярну структуру, а відтак і корисні властивості. Магнітна вода в процесі приготування насичується киснем, стає кращою на смак і більш цілющою для людини. В процесі намагнічування вода стає м’якшою, а також дезінфікується від присунтніх у ній мікробів.
Користь магнітної води
-
Кращі смакові якості
Магнітна вода може приємніша на смак і пом’якшена за рахунок відновлення природної структури молекул води. -
Збагачена киснем
Найголовніша перевага магнітної води – насичення киснем. Насичена киснем вода покращує енергеничний обмін і пришвидшує метаболізм. -
Антиоксидантні властивості
Магнітна вода, як і воднева, має антиоксидантні властивості, які сприяють боротьбі зі вільними радикалами та запобігають стресовому пошкодженню клітин. -
Підтримка загального здоров'я
Регулярне споживання магнітної води сприяє покращенню функції серцево-судинної системи, підтримує здоров'я шкіри та покращує травлення.
Водневий глечик Bianko зробить воду кориснішою









| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Doctor 101 |
| Тип фильтра | кувшин |
| Емкость для воды | Да |
| Объем кувшина | 1.6 л |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 336 мм |
| Ширина | 182 мм |
| Глубина | 210 мм |
| Вес | 2.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал корпуса | Пластик |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Цвет | Белый |
| Мощность, Вт | 15 |
| Дополнительные характеристики | • Генератор магнитной воды; • Два режима генерации водорода; • Электроды из титана и платины; • Смарт функция самоочистки; • Два режима генерации водорода; • Сменный фильтр для воды; • Цветная подсветка; |
| Объем, л | 1,6 |
| Температура води, °С | 38 |
| Время генерации водорода, мин | 8 |
| Вес в упаковке | 2,3 кг |
| Год выпуска | 2023 год |


